Bilgi ve Destek
Profesyonel
TEKNİK SERVİS
Satış sonrası desteğin önemini adımız kadar iyi biliyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz. Teknik personelimizin uzmanlığını arttırmak için gerek şirket içi eğitimler, gerekse yurt dışında teknik eğitimler organize ediyor ve sürekli olarak gelişmelerini amaçlıyoruz.
DETAYLI KONTROL
MAKİNE BAKIMI
Makina ve Tesislerin verimli kullanılabilmesi, olası arızalar önlenmesi ve sistemin ömrünün arttırılabilmesi için düzenli bakımlar yapılması gerekmektedir. Satışını yaptığımız makine ve ekipmanlar, üretici firmalar tarafından önerilen sürelerde uzman Haltın Global Servis Ekipleri tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Bu bakımlar, oluşabilecek olası arızaların da önün geçilmesinde büyük rol oynar.
Profesyonel
DANIŞMANLIK
Haltın Global, konusunda uzman proje mühendisleri ve satış ekibiyle, gerektiğinde enerji tüketim analizleri yaparak, ilk yatırım haricinde işletme maliyetleri konusunda da şeffaf olarak, üreticileri her konuda aydınlatan; gerektiğinde makine yerleşimlerine göre en uygun tesisata karar vererek, üreticilerin en verimli ve uzun ömürlü sisteme sahip olmasını sağlayabilmek için komple destek sunan bir anlayışa sahiptir.
ORJİNAL ÜRETİM
YEDEK PARÇA
Uzman teknik kadrosunun yanında, İstanbul Beylikdüzü Ofisinde bulundurduğu geniş yedek parça stoğuyla, her türlü arızaya ve probleme en kısa sürede müdahale edip, üreticilerin kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmesine yardımcı olur.
TEKNİK SERVİS FORMU
Teknik destek talebinde bulunmak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.
Bizi Tercih Edenler
REFERANSLARIMIZ
Ayraç
HASSAS PLASTİK
TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE
ALBA PLASTİK
ALBA OTOMOTİV
ECOPLAS
TEKKAN PLASTİK
BALAP
NetFortris
PAKSET
FARBA
FAR AERO
TELAS LASTİK
PLASTEN
HİSARLAR MAHİNDRA
NOVETUD OTOMOTİV
ARPEK
PAYE PLAST SAN
DEL PLAST
PÜR PLAST
KLİMASAN
OTİMSA
ALP PLAS
FAURECIA
TECHNOcast
Fil FILTER
PAS SOUTH EAST EU SAN
NAMLI
MAKSİMUM KALIP
diatron
FARFORM
DÜRDEN
B/S/H
FAREL
ÖZLİDER PLASTİK
AK PLAS
Alliance Bio
BlueBoard
ALBA KALIP