Bilgi ve Destek
Distribütörlük Ve Temsilcilik Destekleri
Distribütörlük
Ve Temsilcilik Destekleri

Dünyanın her ülkesinde bir eleman bulunduramayacağınız durumlarda sizi temsil edecek bir kişi ya da kuruma ihtiyaç duyabilirsiniz. Acentalar, distribütörler ve franchiselar ile çalışmak sizin pazar alanınızı genişletme ve daha geniş ölçekte faaliyer göstermeniz yardımcı olur. Bu sayede ürün ya da hizmetlerinizin daha geniş bir alanda dağıtmanızı sağlar.

Temsilciler ya da distribütörler aracılığıyla hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi daha kolay bir şekilde dünyanın her yerinde satışa hazır hale getirebilmek için sizi temsil edecek kişi, kurum ya da kuruluşlara ulaşmanız gerekir. Ya da tam tersi düşünelim. Siz bir firma olarak herhangi bir markanın ürününü ya da hizmetini ülkenizde temsil etmek, satışa sunmak isteyebilirsiniz. Bu sefer de temsilcisi olmak istediğiniz marka ya da firma ile iletişime geçmek onların distribütörlüğünü üstlenmeniz gerekir. Temsilciler ürünü ya da hizmeti satın almaz, bir tedarikçiyi dış pazarda temsil eder. Yaptığı satış üzerinden satış komisyonu ile gelir kazanır. Satış fiyatını tedarikçi belirler. Distribütörler ise ürünleri önce kendileri satın alır daha sonra da üzerine bir fark koyarak kendisi satar. Ayrıca distribütörler ürün ya da hizmetlerle ilgili satış sonrasında da hizmet sağlarlar. Burada distribütörün makul bir marj alabilmesi için aktarım fiyatının doğru belirlenmesi gerekir.

Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Satış partnerinizi belirledikten sonra tüm yetkilerin bir kişide toplanması söz konusu değildir. Satış temsilcileri ve distribütörler ile tedarikçiler düzenli bir iletişim halinde olmalıdır. Satış temsilcileri ürünler hakkındaki gelişmelerden haberdar olmalıdır. Distribütörler ise ürün politikalarını değiştirmemeli, güncel stokları takip etmelidir. Bu sırada yasal mevzuatlara da dikkat etmek gerekmektedir.

Biz firma olarak müşterilerimize satış lokasyonlarının olduğu ve proaktif bir şekilde perakende noktası geliştirmek, müşteri memnuniyerini ve satışları arttırmak için çeşitli hizmetler sunmaktayız. Tedarikçiler ile temsilciler ve distribütörler arasında oluşacak işbirliğine yardımcı olmaktayız. Belirlenen markanın planlar dahilinde ülke içerisinde konumlandırılmasını sağlayarak, bayi yetkinliklerinin geliştirilmesini hızlandırıyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak ve danışmanlık hizmetine ulaşmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı Sağlama
Firma olarak ürünler ile tüketiciler arasındaki hareketi sağlayan ilişkiler ve bağlantıları en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm ürün ve hizmetlerin tedarikçiden başlayarak müşteriye gidene kadar geçen süreci ve bu süreçte yer alan tüm faaliyetleri, insan kaynağını, teknolojiyi ve diğer kaynakları kapsayarak genel bir süreç halinde yürütüyoruz.
Detaylı İncele
İhracat Destekleri
İhracat Destekleri
İhracat destekleri tüm ülkelerde uygulanan ülkelerin kendi ihracatçıları için geliştirdiği bir sistemdir. Bu sistemin arkasında ihracatın kayot altında tutulmasının kolaylığı ve uluslararası ticaretin firmaları taşıdığı olgunluk seviyesi ve bu seviyenin ülke ekonomisine sağlayacağı katkılar planlanmaktadır.
Detaylı İncele
Lojistik Ve Nakliye Servisleri
Lojistik Ve Nakliye Servisleri
Firmamız, kurulduğu günden bu yana lojistik ve nakliye servisinde önemli bir rol üstlenmiş hızla değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenilemiştir. Günümüzde rekabet şartlarını yerine getirebilmek ve bir adım öne çıkabilmek için en iyi ürünü en uygun fiyata müşteriye sunmak gerekmektedir.
Detaylı İncele
Denetleme Ve Kalite Kontrol
Denetleme Ve Kalite Kontrol
Firma olarak farklı bir çok iş kolunda denetleme, danışmanlık yapma ve raporlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler sırasında alanında uzman ve yetenekli denetçiler ile kalite kontrol mühendislerine yer veriyoruz. Tüm süreç boyunca işlemlerimizi büyük bir titizlik ve disiplin ile yürütüyoruz.
Detaylı İncele