Bilgi ve Destek
HALTIN GLOBAL
Bizi Yakından Tanıyın!

Haltın Danışmanlık Temsilcilik ve Dış Ticaret San. Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında İstanbul’un Avrupa Yakasında faaliyetine başlamıştır. İştigal alanı Yönetim Danışmanlığı, Ticari Temsilcilikler, Dış ticaret ve muhtelif Endüstriyel Hizmetlerden oluşmaktadır.

Ticari temsilciliklerimiz özellikle yüksek teknolojiye sahip, alanında lider, müşterilerine yenilikçi ve inovatif ürün ve çözümler sunan ve ürünlerinin arkasında duran kurumsal firmalardır.  Dünyadaki teknolojik gelişmeleri ülkemizdeki endüstriyel işletmelerin hizmetine sunmak ana hedefimizdir. Bu bağlamda niş alanlarda temsilcilik ve inovatif ürün arayışımız devam etmektedir.

Firmamızın en önemli özelliği tüm müşterilerimizin koşulsuz ürün memnuniyeti sağlama konusunda hassasiyetidir. Tüm müşterilerimizle ilişkilerimiz mal satana kadar değil, bir sonraki kuşaklara devredebileceğimiz dostluklar dönüşüne kadar olmasını arzu ederiz.  

Hakan Altınkeser, Haltın danışmanlık ve Ticaret'in kurucu ve yönetici ortağıdır. 25 yıllık Tekstil, Jeneratör, Hızlı Tüketim Ürünleri, İlaç, Ev Aletleri, Otomotiv, Plastik Enjeksiyon çeşitli sektörlerde kazanılmış tecrübesini üretim yapan endüstriyel işletmelerin yarına sunmuştur. Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans derecesi sahip Sayın Altınkeser Mısır, Türkiye ve Almanya'da çalışmış olup, uzmanlık alanları başlıca Uluslararası İşletme, Ticaret, Üretim yatırımları, Birleşme ve Satın Alma Danışmanlığı, Stratejik Yönetim, İş Geliştirme, Proje Yönetimi, Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi konularındadır.

HALTIN GLOBAL
HALTIN GLOBAL
HALTIN GLOBAL
HALTIN GLOBAL
FOTO GALERİ
Fabrikalarımıza Göz Atın!
Resmi Büyütün
Resmi Büyütün
Resmi Büyütün
Resmi Büyütün
Resmi Büyütün
Resmi Büyütün
Resmi Büyütün
Resmi Büyütün
Resmi Büyütün
Tüm Endüstriyel Problemlerinize
Çözüm Bulabiliriz!
Ürün kataloğumuzu detaylı inceleyebilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Hemen İndirin
01
Profesyonel
Makinalar
İhtiyaçlarınızı karşılayacak güçlü makinelerimiz ile uzman çözümler sunuyoruz. %100 Kalite uygunluğuna göre tasarlanır ve ihtiyacınız olanı size güvenle sunar!
02
Orjinal Yedek Parça Tedariği
Makinelerimizin tüm orijinal yedek parçaları profesyonel Servislerimizde bulunmaktadır İstediğiniz tüm parça tedariğini %100 garanti bazında sizlere tedarik ediyoruz!
03
Satış Sonrası Profesyonel Hizmet
Makinalarımızı kullanımından itibaren destek sürecimiz mevcuttur. Hafif ve düzenli olarak kontrol eder ve satış sonrası desteklerimizi size sağlamaktayız!