Bilgi ve Destek
İhracat Destekleri
İhracat
Destekleri

İhracat destekleri tüm ülkelerde uygulanan ülkelerin kendi ihracatçıları için geliştirdiği bir sistemdir. Bu sistemin arkasında ihracatın kayot altında tutulmasının kolaylığı ve uluslararası ticaretin firmaları taşıdığı olgunluk seviyesi ve bu seviyenin ülke ekonomisine sağlayacağı katkılar planlanmaktadır. Desteğin olduğu her ülkede şüphesiz ki istismar olayları da yaşanmaktadır. Bu istismarlar pek çok prosedürü ve güvenlik önlemini beraberinde getirmektedir. Bu sebeple evrak akışı uzun ve sancılı bir süreç olarak yaşanmaktadır. Fakat doğru algı ile bu destekleri kullanarak ihracatı arttırmak firmaların gelişmesi açısından oldukça önemlidir. İhracat destekleri hukuk ve süreç açısından incelenir ve takip gelirse firmanızın ihracat hedefleri için oldukça faydalı birer yöntemdir.

İhracat yapmak göründüğü kadar kolay bir yöntem değildir. Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edilmemesi durumunda başarılı bir ihracattan söz edilemez. Biz de firma olarak ihracat yapmak isteyen firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Verdiğimiz bu hizmet içerisinde analiz konumlandırma, projelendirme faaliyet planı ve iş planı ve pazar ve firma araştırması bulunmaktadır. Bu aşamada ihracatını yapmak istediğiniz ürünlerin satılabilirliğinin en fazla olduğu pazarlarda potansiyel ithalatçı ve dağıtı firmaların tespitini yapıyor ve ilk iletişimi kuruyoruz. İletişim esnasında çeşitli metodlar kullanıyor ve firmanın ayıracağı bütçeye göre tanıtım yollarını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizin ithalatı konusunda ciddi olarak ilgilenen firmaların bir bir listesini yapıyor ve sizinle ayrıntılı görüşmeler gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak ihracat danışmanlığının ciddi bir iş olduğunun farkındayız. Amacımız doğrultusunda disiplinli bir çalışma ile müşterilerimizin ihracat yapmalarını kolaylaştırıyoruz. Bu süreçte saha, dijital, internet, yurt dışı fuar ve organizasyonları takip ediyor ve farklı fikirlerle müşterilerimize çözümler üretiyoruz. Özellikle bilgiye çok çabuk ulaşılabildiği günümüz şartlarında ortalıkta söylenen yanlış bilgileri ortadan kaldırıyor, güncel ve doğru yöntemleri uyguluyoruz. Tüm girişimcilerin bildiği fakat uygulamakta zorlandığı yöntemleri ihracat yapabilmeleri adına geliştiriyor onlara destek oluyoruz. Eğer siz de ihracat yapmak istiyor fakat yöntemleri uygulama konusunda sıkıntı yaşıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek gerekli danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilir, ihracat yapmanız için önünüze çıkan engellerden kurtulabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı Sağlama
Firma olarak ürünler ile tüketiciler arasındaki hareketi sağlayan ilişkiler ve bağlantıları en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm ürün ve hizmetlerin tedarikçiden başlayarak müşteriye gidene kadar geçen süreci ve bu süreçte yer alan tüm faaliyetleri, insan kaynağını, teknolojiyi ve diğer kaynakları kapsayarak genel bir süreç halinde yürütüyoruz.
Detaylı İncele
Lojistik Ve Nakliye Servisleri
Lojistik Ve Nakliye Servisleri
Firmamız, kurulduğu günden bu yana lojistik ve nakliye servisinde önemli bir rol üstlenmiş hızla değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenilemiştir. Günümüzde rekabet şartlarını yerine getirebilmek ve bir adım öne çıkabilmek için en iyi ürünü en uygun fiyata müşteriye sunmak gerekmektedir.
Detaylı İncele
Denetleme Ve Kalite Kontrol
Denetleme Ve Kalite Kontrol
Firma olarak farklı bir çok iş kolunda denetleme, danışmanlık yapma ve raporlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler sırasında alanında uzman ve yetenekli denetçiler ile kalite kontrol mühendislerine yer veriyoruz. Tüm süreç boyunca işlemlerimizi büyük bir titizlik ve disiplin ile yürütüyoruz.
Detaylı İncele
Distribütörlük Ve Temsilcilik Destekleri
Distribütörlük Ve Temsilcilik Destekleri
Dünyanın her ülkesinde bir eleman bulunduramayacağınız durumlarda sizi temsil edecek bir kişi ya da kuruma ihtiyaç duyabilirsiniz. Acentalar, distribütörler ve franchiselar ile çalışmak sizin pazar alanınızı genişletme ve daha geniş ölçekte faaliyer göstermeniz yardımcı olur.
Detaylı İncele