Bilgi ve Destek
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı
Sağlama

Firma olarak ürünler ile tüketiciler arasındaki hareketi sağlayan ilişkiler ve bağlantıları en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm ürün ve hizmetlerin tedarikçiden başlayarak müşteriye gidene kadar geçen süreci ve bu süreçte yer alan tüm faaliyetleri, insan kaynağını, teknolojiyi ve diğer kaynakları kapsayarak genel bir süreç halinde yürütüyoruz.

Tedarik süreci içerisinde sürdürülen tüm faaliyetlerde yer alan her türlü kaynak ve bileşenleri ürüne dönüştürerek müşteriye en iyi hizmeti sunuyoruz. Tedarik sürecini oluşturan ilişkiler ve bağlantılar bütünü içerisinde üreticiler, dağıtımcılar, toptancılar ve perakendecilere ve son olarak da tüketicilere yönelen hareketi gerekli şartlar ve kurallar dahilinde ilgililere iletiyoruz.

Bilgi ve teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak önemli bir yol kat etmek amacıyla gerekli tüm planlama ve kontrol süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Gelişmiş teknolojinin sağladığı ileri seviyede yazılımlar ile pek çok teknik araç işlerini sağlıyoruz. Dünya çapında yaptığımız stratejik tedarik projelerinde kullandığımız planlama yöntemimiz sayesinde mutlu müşterilere kucak açıyoruz.

Temsilciliğini ve distribütörlüğünü üstlendiğimiz pek çok firma ile sektörde Türkiye’de önemli bir başarıya ulaşmış durumdayız. Tedarik kaynağı sağlamada ve bu süreçte yer alan pek çok faaliyette gösterdiğimiz başarı sektörün öncü firmaları arasında yer almamızı sağlamıştır. Uzman ekip arkadaşlarımız, mühendislerimiz ve yöneticilerimiz ile gerekli planlamaları yapıyor en iyisi için daima çalışıyoruz. Tedarikçilerimiz ile etkin ve verimli ilişkiler kurarak üstün kalite, esneklik ve ek hizmet çeşitliliğini arttırıyoruz.

Tedarikçilerimizin gelişimini desteklemeye yardımcı oluyoruz. Bu sayede maliyeti düşürürken kaliteyi de arttırmayı hedefliyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluklarımızın bilincinde yenilikçi ve çevre dostu bir faaliyet sürdürmeye çalışıyoruz. Tedarikçilerimizden de aynı farkındalık çalışmalarını bekliyoruz. Tedarik sürecini içeren alt süreçler ve yüksek seviyede etkileşim faaliyetlerini başarılı ile gerçekleştiriyoruz. Karşılaşılacak olası riskleri azaltıyor, bu sırada yürütülen işleri entegre etmeyi başarıyoruz. Bir taraftan da müşteri taleplerini hızlı ve doğru bir şekilde karşılıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları bilgilere ve danışmanlık hizmetlerine kolayca erişebilmelerini sağlamak için önceden tanımlanmış süreçleri devreye sokuyoruz. Değişen taleplere karşı anında yanıt verme becerisine sahip bireyler yetiştiriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ
İhracat Destekleri
İhracat Destekleri
İhracat destekleri tüm ülkelerde uygulanan ülkelerin kendi ihracatçıları için geliştirdiği bir sistemdir. Bu sistemin arkasında ihracatın kayot altında tutulmasının kolaylığı ve uluslararası ticaretin firmaları taşıdığı olgunluk seviyesi ve bu seviyenin ülke ekonomisine sağlayacağı katkılar planlanmaktadır.
Detaylı İncele
Lojistik Ve Nakliye Servisleri
Lojistik Ve Nakliye Servisleri
Firmamız, kurulduğu günden bu yana lojistik ve nakliye servisinde önemli bir rol üstlenmiş hızla değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenilemiştir. Günümüzde rekabet şartlarını yerine getirebilmek ve bir adım öne çıkabilmek için en iyi ürünü en uygun fiyata müşteriye sunmak gerekmektedir.
Detaylı İncele
Denetleme Ve Kalite Kontrol
Denetleme Ve Kalite Kontrol
Firma olarak farklı bir çok iş kolunda denetleme, danışmanlık yapma ve raporlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler sırasında alanında uzman ve yetenekli denetçiler ile kalite kontrol mühendislerine yer veriyoruz. Tüm süreç boyunca işlemlerimizi büyük bir titizlik ve disiplin ile yürütüyoruz.
Detaylı İncele
Distribütörlük Ve Temsilcilik Destekleri
Distribütörlük Ve Temsilcilik Destekleri
Dünyanın her ülkesinde bir eleman bulunduramayacağınız durumlarda sizi temsil edecek bir kişi ya da kuruma ihtiyaç duyabilirsiniz. Acentalar, distribütörler ve franchiselar ile çalışmak sizin pazar alanınızı genişletme ve daha geniş ölçekte faaliyer göstermeniz yardımcı olur.
Detaylı İncele