Bilgi ve Destek
Denetleme Ve Kalite Kontrol
Denetleme Ve
Kalite Kontrol

Firma olarak farklı bir çok iş kolunda denetleme, danışmanlık yapma ve raporlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler sırasında alanında uzman ve yetenekli denetçiler ile kalite kontrol mühendislerine yer veriyoruz. Tüm süreç boyunca işlemlerimizi büyük bir titizlik ve disiplin ile yürütüyoruz. Denetleme ve kalite kontrol sürecini tamamen bağımsız ve dürüst bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kaliteyi garanti etmek amacıyla müşterilerimizin süreçlerini, ürünlerini, makinelerini, ekipmanlarını ve sistemlerini sözleşme yükümlülüklerini yerine getirme konusunda denetliyoruz. Sözleşmede yer alan gerekliliklere uygunluğunu test etmek amacıyla kapsamlı bir kalite kontrol ve belgelendirme hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize deneyim, uzmanlık, kaynak ve küresel bir ağ sunuyoruz. Sonuç olarak dünyanın her yerinde, süreçlerinin, ürünlerinin, makinelerinin ve ekipmanlarının kalitesinin kontrolünü yapacak alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimizi hızlı bir şekilde tedarik ediyoruz.

Kalite kontrol denetimlerini bağımsız bir şekilde yürütüyoruz. Mesleki ilke ve ilgili mevzuatlara uygun bir şekilde gerçekleştirilen kalite kontrol işlemini bir baş denetçi tarafından gerçekleştiriliyor. Baş denetçiye farklı unvanlardaki ekip arkadaşlarımız da eşlik ediyor. Tüm ekip arkadaşlarımız profesyonel bir hizmet anlayışı ile gerekli işlemleri gerçekleştiriyor.

Denetim işini yapan ekip arkadaşlarımız mesleki eğitime ve ehliyete sahip kişiler olmakla birlikte alanında yaşanan son gelişmeleri günü günene takip ederek kendini geliştiren profesyonel bireylerdir. Kalite kontrol elemanlarımız müşterilerimizle olan ilişkilerinde dürüst ve açık sözlüdür. Yaptığı denetim sırasında tamamen tarafsız davranarak önyargı, çıkar çatışması ya da başkalarının yorumlarına yer vermez. Mesleki bilgi ve becerilerini sürekli geliştirmekle görevli ekip arkadaşlarımız denetim faaliyeti sırasında elde ettiği bilgileri gizli tutar ve üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Uymak zorunda olduğu yasal düzenlemelere uyarak meslek imajına zarar vermekten kaçınır. Bu sebeple tüm gereklilikleri doğru bir şekilde yerine getirirler.

Firma olarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ve uzun yıllardır süregelen deneyimimizden yararlanarak müşterilerimize en uygun kalite kontrol ve denetleme hizmetini sunuyoruz. Firmanızın kalite kontrol işlemini gerçekleştirmek ve prestijini arttırmak için en iyi hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için siz de firmamızla iletişime geçebilir danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ
Tedarik Kaynağı Sağlama
Tedarik Kaynağı Sağlama
Firma olarak ürünler ile tüketiciler arasındaki hareketi sağlayan ilişkiler ve bağlantıları en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm ürün ve hizmetlerin tedarikçiden başlayarak müşteriye gidene kadar geçen süreci ve bu süreçte yer alan tüm faaliyetleri, insan kaynağını, teknolojiyi ve diğer kaynakları kapsayarak genel bir süreç halinde yürütüyoruz.
Detaylı İncele
İhracat Destekleri
İhracat Destekleri
İhracat destekleri tüm ülkelerde uygulanan ülkelerin kendi ihracatçıları için geliştirdiği bir sistemdir. Bu sistemin arkasında ihracatın kayot altında tutulmasının kolaylığı ve uluslararası ticaretin firmaları taşıdığı olgunluk seviyesi ve bu seviyenin ülke ekonomisine sağlayacağı katkılar planlanmaktadır.
Detaylı İncele
Lojistik Ve Nakliye Servisleri
Lojistik Ve Nakliye Servisleri
Firmamız, kurulduğu günden bu yana lojistik ve nakliye servisinde önemli bir rol üstlenmiş hızla değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenilemiştir. Günümüzde rekabet şartlarını yerine getirebilmek ve bir adım öne çıkabilmek için en iyi ürünü en uygun fiyata müşteriye sunmak gerekmektedir.
Detaylı İncele
Distribütörlük Ve Temsilcilik Destekleri
Distribütörlük Ve Temsilcilik Destekleri
Dünyanın her ülkesinde bir eleman bulunduramayacağınız durumlarda sizi temsil edecek bir kişi ya da kuruma ihtiyaç duyabilirsiniz. Acentalar, distribütörler ve franchiselar ile çalışmak sizin pazar alanınızı genişletme ve daha geniş ölçekte faaliyer göstermeniz yardımcı olur.
Detaylı İncele